LANKOVÉ SETY

Lankový set 601-00001 - základní set se šroubovanými terminály pro upnutí lanka na místě montáže bez potřeby speciálního nářadí. Vypnutí lanka se provádí pomocí dvou matek ne konci terminálu nebo tělem napínacího šroubu. Při použití pravého a levého terminálu lze lankový set upnout přímo do konstrukce, kde je vyříznut pravý a levý závit. Vypnutí lanka se provede otáčením setu kolem své osy.
Lankový set a lankový terminál S601-00001
Lankový set 602-00001 - základní set s nalisovanými terminály. Lisování se provádí dílensky nebo lze zapůjčit ruční hydraulický lis. Vypnutí lanka se provádí pomocí dvou matek ne konci terminálu nebo tělem napínacího šroubu. Při použití pravého a levého terminálu lze lankový set upnout přímo do konstrukce, kde je vyříznut pravý a levý závit. Vypnutí lanka se provede otáčením setu kolem své osy.
Lankový set s lankovým terminálem S602-00001
Lankový set 612-00001 - základní set s nalisovanými terminály s vnitřním závitem. Lisování se provádí dílensky nebo lze zapůjčit ruční hydraulický lis. Set se upíná do konstrukce pomocí šroubů. Lze jej použít pro vypnutí mezi sloupky či špalety oken do kterých jsou ukotveny závitové tyče s pravým a levým závitem. Vypnutí lanka se provede otáčením setu kolem své osy.
set lankový a terminál T612 S612-00001
Lankový set 620-00001 - základní set krátká verze se šroubovanými terminály pro upnutí lanka na místě montáže bez potřeby speciálního nářadí. Vypnutí lanka se provádí pomocí dvou matek ne konci terminálu, telem napínacího šroubu. Při použití pravého a levého terminálu lze lankový set upnout přímo do konstrukce, kde je vyříznut pravý a levý závit. Vypnutí lanka se provede otáčením setu kolem své osy.
Terminál T120 a lanko S620-00001
Lankový set 621-00001 - základní set krátká verze s nalisovanými terminály. Lisování se provádí dílensky nebo lze zapůjčit ruční hydraulický lis. Vypnutí lanka se provádí pomocí dvou matek ne konci terminálu, tělem napínacího šroubu. Při použití pravého a levého terminálu lze lankový set upnout přímo do konstrukce, kde je vyříznut pravý a levý závit. Vypnutí lanka se provede otáčením setu kolem své osy.
Lankový set a lankový terminál S621-00001
Lankový set 650-00001 s koncovým terminálem a maticí pro tvorbu výplně zábradlí. Lisování se provádí dílensky nebo lze zapůjčit ruční hydraulický lis. Tento terminál je primárně určen pro upnutí do ocelových rámů zábradlí. Vypnutí je provedené pomocí matice s pohledově upravenou hlavou ve stejném designu jako lisovaný terminál.
lankový set do zábradlí S650-00001