O skupině KRAUPNER


Stanislav Kraupner


Petr Kraupner


KRAUPNER s.r.o.


KRAUPNER servis s.r.o.


FIRMA STANISLAV KRAUPNER

Ing. Stanislav Kraupner vystudoval obor strojírenská technologie a absolvoval mezioborové studium automatizace a robotizace výrobního procesu na ČVUT v Praze. Před vysokoškolským studiem získal výuční list v oboru kovoobrábění a mechanických dílenských prací. Absolvoval několik zahraničních školení na obsluhu nejmodernějších CNC obráběcích technologií u renomovaných výrobců ve Švýcarsku a Německu, školení na obsluhu CNC vstřikovacích lisů, CNC ohýbacích automatů a má rovněž zkušenosti se svářením nerezové oceli metodou TIG. Osobně vede tým který připravuje konstrukci výrobků a navrhuje technologické postupy pro všechny výrobky, které vyrábí rodinná společnost KRAUPNER s.r.o.

PETR KRAUPNER

Firma Petr Kraupner se specializuje na přesnou výrobu na CNC revolverovém automatu a CNC obráběcím centru od amerického výrobce HAAS. Kromě výroby veškerých obráběných komponentů systému KRAUPNER FLEXX dále nabízí výrobu velmi přesných dílců pro dentální techniku - turbínové násadce a vyrábí všechny druhy hadic pro dentální nástroje. Dále nabízí zakázkovou výrobu detailů dle výkresové dokumentace zákazníka.

SPOLEČNOST KRAUPNER s.r.o.

Společnost KRAUPNER byla založena na konci roku 1995 a její hlavní náplní bylo zajištění komplexních služeb v oblasti ochrany budov proti ptactvu. Během několika let se stala největší společností ve svém oboru v České republice. V roce 2004 zahájila export do zemí EU a nyní patří mezi největší prodejce hrotového systému v Evropě. V roce 2005 byla certifikována dle ISO 9001:2002 a stala se první certifikovanou společností ve svém oboru v České republice. V tomtéž roce zrealizovala společnost instalaci první treláže a začala vyvíjet univerzální nerezový lankový systém, který nabízí pod obchodním názvem KRAUPNER FLEXX. V roce 2008 byla zakoupena technologie pro svařování nerezových materiálů, aby bylo možné nabízet kromě katalogových i designové výrobky lankového systému a speciální konstrukční prvky pro uchycení sítí.

SPOLEČNOST Kraupner servis s.r.o.

Společnost Kraupner servis nahradila montážní divizi Kraupner s.r.o. a podstatně rozšířila rozsah nabízených služeb. Kromě montáže ochranných systémů proti ptactvu nabízí dodávku nerezového lankového systému KRAUPNER FLEXX pro popínavé rostliny a architekturu včetně konstrukce a výroby nerezových prvků na zakázku a montáže. Dále nabízí čištění fasád, aplikaci ochranných nátěrů proti graffiti a práce prováděné pomocí horolezecké techniky.